Dzień 1: NIEPOKALANÓW – WARSZAWA
We wczesnych godzinach porannych spotykamy się w wyznaczonym miejscu, pakowanie bagaży i wyjazd. Pierwszym przystankiem na naszej drodze będzie Niepokalanów – miasto związane z życiem św. Maksymiliana Kolbe. Nawiedzimy Bazylikę Matki Bożej Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask. Pomodlimy się przed łaskami słynącą figurą Matki Bożej Niepokalanej oraz na Dróżkach Siedmiu Radości NMP. Zobaczymy klasztor i celę św. Maksymiliana Kolbego. Wczesnym popołudniem przyjazd do Warszawy. Spacer po Warszawskiej Starówce, podczas którego zobaczymy Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta, Zamek Królewski – jedną z najbardziej charakterystycznych budowli stolicy, katedrę św. Jana Chrzciciela z XV w. – najstarszy gotycki kościół miasta. Na zakończenie dnia nawiedzimy Sanktuarium Opatrzności Bożej w Wilanowie, które powstało jako wotum wdzięczności Narodu Polskiego za uchwalenie Konstytucji 3 maja 1791 r. Wieczorem przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2: ZUZELA – ROSTKOWO – PRZASNYSZ – PŁOCK
Po śniadaniu przejazd do Zuzeli. To mała wioska nad Bugiem, gdzie urodził się przyszły Prymas Tysiąclecia – Stefan Wyszyński. Zobaczymy budynek dawnej szkoły, w którym mieści się Muzeum Lat Dziecięcych Kardynała. Tu zgromadzono liczne pamiątki związane z rodziną Wyszyńskich. Dalej przejazd do Przasnysza i Rostkowa. Zobaczymy przasnyską farę, w której św. Stanisław Kostka został ochrzczony i zgromadzone tam pamiątki z Nim związane, a następnie nawiedzimy Sanktuarium w Rostkowie, które stoi na miejscu dawnego dworu, w którym urodził się i mieszkał św. Stanisław. Po południu przejazd do Płocka. Tu w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego spotkamy ślady św. siostry Faustyny, gdyż właśnie podczas pobytu w płockim zgromadzeniu miała ona wizję Jezusa, który kazał jej namalować obraz Miłosierdzia Bożego. Wieczorem przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3: WŁOCŁAWEK – OBORY – TORUŃ
Rano po śniadaniu przejedziemy do Włocławka. Tu zatrzymamy się przy tamie, gdzie znajduje się Krzyż – Pomnik ks. Jerzego Popiełuszki, postawiony w miejscu wyłowienia ciała zamordowanego księdza Jerzego. Kolejnym punktem naszej pielgrzymki będzie Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Rzesze pielgrzymów do oborskiego sanktuarium przyciąga wyrzeźbiona z lipowego drewna XIV-wieczna pieta, słynąca cudami licznych uzdrowień. Figurę koronował w 1976 r. kardynał Stefan Wyszyński. Ostatnim punktem naszego pielgrzymowania będzie Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Świątynia została wybudowana jako wotum wdzięczności za dar Papieża Polaka. W miarę możliwości czasowych krótki spacer po toruńskiej starówce. Po zakończonym zwiedzaniu udamy się w drogę powrotną do domu. Zakończenie pielgrzymki.